Новини

Versatilе разом з партнером Тріа проведе показ техніки на Миколаївщині

16 Квітня 2018 93

Versatile
Трактор Versatile
Versatile

Компанія Versatile в середині минулого сезону поповнила свою тракторну лінійку, запропонувавши трактори Versatile 340/320 MFWD.

Про це повідомляє прес-служба компанії Versatile.

В Україні вже передплачені більше десяти одиниць техніки і багато сільгоспвиробників хочуть ближче познайомитися з новинкою. Найближчим часом компанія проведе серію демонстраційних показів. Перша демонстрація пройде 24 квітня в підприємстві ДП «Зелені Кошари» на Миколаївщині.

Трактори Versatile 340 мають найпотужнішу тягову силу в своєму класі, та за інформацією компанії перевершують аналоги в середньому на 30-35% за продуктивністю. Оснащені економічною гідросистемою, тому з легкістю працюють з широкозахватними знаряддями. Нові вдосконалені мотори зі збільшеним крутним моментом мають більш швидку реакцію дроселя в порівнянні з іншими двигунами цього класу. Двигун відрізняється зниженою вібрацією і легко виконує холодний запуск.

Трактори Versatile MFWD повністю виправдовують свою назву — «універсальний», вони здатні виконувати всі необхідні польові операції.

На заході також будуть представлені в статиці комбайни Versatile і фінансові партнери компанії. Всі відвідувачі показу техніки зможуть отримати необхідну інформацію про специфіку техніки, оцінити можливості роботи і підібрати відповідні умови придбання.

Зі всіма запитаннями по організації і участі в заході можна звернутися за тел.: +38 098 675 47 11,  +38 044 596 55 29 або до офіційних дилерів зазначених на сайті www.versatile.ua в Миколаївській обл.Радимо почитати