Новини

Лозівські машини вийшли на ринок Хорватії

13 Квітня 2018 123

Dukat_Lozivski_Mashyny
Дискова борона Дукат від Лозівських машин
lozovamachinery.com

За підсумками дебютної участі у сільськогосподарській виставці Bjelovar Fair «Лозівські машини» вийшли на ринок Хорватії.

Про це повідомляє lozovamachinery.com.

«Ми уклали дилерську угоду з провідною дистриб'юторською компанією Хорватії PMT d.o.o. У рамках нашого запланованого довгострокового співробітництва, крім придбання нашої техніки, в цьому році PMT d.o.o. планує провести ряд демонстрацій дискової борони Дукат безпосередньо в полі, щоб аграрії переконалися в енергоефективності, продуктивності й надійності наших агрегатів», — інформує директор з продажів «Лозівських машин» Едуард Чудопалов.

Крім того зазначається, що «Лозівські машини» стали єдиною українською компанією на східноєвропейській виставці, що представила інноваційну і сучасну техніку вітчизняного виробництва і викликала великий інтерес з боку аграріїв. Сільгоспзнаряддя «Лозівських машин» на заході представляла дискова борона Дукат–5, орієнтована як на традиційне, так і органічне землеробство.

У 2018 році на підтримку зелених технологій в рамках Greentour компанія планує продемонструвати свою ґрунтообробну техніку в 20 країнах, взявши участь в більш ніж 100 заходах — виставках, Днях поля і демо–турах.Радимо почитати