Новини

Joskin презентував оновлену модель причепу Drakkar

12 Квітня 2018 112

Joskin_Drakkar
Причеп Joskin Drakkar
joskin.com

Joskin Drakkar є універсальним причепом для перевезень найрізноманітніших видів вантажів: сінаж, зернові, буряки, картопля і т.д. Власна вага причепа істотно зменшена завдяки бічним стінкам з поліетилену, які оброблені проти УФ–випромінювання. Завдяки цьому вантажопідйомність оновленої моделі Joskin була збільшена.

Про це повідомляє agropolska.pl.

Концепція Drakkar заснована на герметичному стрічковому транспортері для промислового використання, який транспортує вантаж. Цей високоміцний транспортер намотується на валик, розташований позаду кузова і має привід від 2–х гідромоторів. При вивантаженні фронтальна стіна, поєднана з транспортером, пересувається в напрямку назад і допомагає розвантаженню продукту, не стискаючи його. В результаті вивантаження утворюється компактна насип. Екран з прозорого плексигласу товщиною 10 мм забезпечує чудову видимість при завантаженні і вивантаженні. Операція з повернення вперед передньої стінки здійснюється за допомогою гідравлічного мотора, з'єднаного з ланцюгом, який повертає конструкцію в передню частину кузова.

Вивантаження здійснюється легко і без утворення заторів завдяки значному підйому (на 40 см) задніх дверей над кузовом. У задній частині встановлені скребки, що усувають залишки вантажу, які налипли на транспортер. Скребки, розташовані в передній частині кузова, запобігають накопиченню сторонніх предметів між платформою і стрічкою транспортера.

За інформацією виробника причепJoskin Drakkar живиться від тракторних гідравлічних муфт. Причеп для роботи вимагає наявність чотирьох пар гідравлічних з'єднань. Вони необхідні для контролю подачі розвантажувального ременя, відкривання та замикання задньої двері. Drakkar може рухатися по двох–трьох осях —  Hydro–Tandem та Hydro–Tridem. Tandem має гідравлічну підвіску, а Tridem — масляно–пневматичну.Радимо почитати