Новини

Goodyear представив шину–очищувач повітря з моху

11 Квітня 2018 79

Goodyear_Oxygene
Шина Goodyear Oxygene
cnet1.cbsistatic.com

Goodyear нещодавно презентувала нову шину під назвою Oxygene, яка об'єднує живий мох, щоб покращити якість повітря під час подорожей.

Про це повідомляє ecoinventos.com.

Крім того, Oxygene 3D друкується з перероблених шин і включає в себе технологію, яка допоможе підвищити безпеку пішоходів.

«Ми завжди з ентузіазмом ставимось до будь–яких екологічних інновацій у транспорті, але ця шина особливо хвилююча, оскільки шини є дуже токсичною та забруднюючою частиною сучасних транспортних систем», — повідомляють представники Goodyear в рамках презентації розробки.

Шина Oxygene включає в себе мох, який росте на його бічній стінці, та який поглинає вологість через протектор, щоб живити рослину. Мох всмоктує вуглекислий газ і виділяє кисень, а енергія, яка генерується в результаті цього фотосинтезу, слугує генератором світла в шині, яке попереджає пішоходів, якщо водій здійснює маневр.

Шина виконана з порошку перероблених шин, надрукованих в 3D. Модель була представлена на Женевському міжнародному автосалоні цього року, і, хоча може так і залишитись лише концепцією, відкриває дебати щодо екологічності матеріалів майбутнього.Радимо почитати