Новини

Гомсельмаш презентував в Україні зернозбиральний комбайн Палессе GS16

11 Квітня 2018 224

Kryuchkov D.
Заступник директора департаменту регіональних продажів холдингу «Гомсельмаш» Дмитро Крючков
Traktorist.ua

Під час виставки білоруських виробників «Made in Belarus. Київ» холдинг «Гомсельмаш» представив українському користувачу зернозбиральний комбайн Палессе GS16.

Про це повідомляє команда Traktorist.ua, яка відвідала виставку та поспілкувалась з заступником директора департаменту регіональних продажів холдингу «Гомсельмаш» Дмитром Крючковим.

Модель Палессе GS16 займає верхню ланку в зернозбиральній техніці холдингу, має високопродуктивну систему очистки, двобарабаннну систему обмолота, двохроторний соломосепаратор та двигун Mercedes потужністю 530 к.с.

«На сьогоднішній день в Україні найбільшою популярністю, поки що, користується модель Палессе GS12А1, яка може використовуватись як дрібними, так і великими фермерствами», — повідомляє Дмитро Крючков.

Загалом, за минулий рік продано 97 одиниць техніки, а в 2018 році вже законтрактовано продаж 50 одиниць техніки. З загального об’єму портфелю продажів 23 % всієї долі ринку самохідних зернозбиральних комбайнів займає саме продукція «Гомсельмаш».

В Україні зареєстровано 12 дилерів, через яких офіційно проходять всі поставки техніки та здійснюється сервісний супровід техніки.

«Одна з головних умов технічного супроводу сільгоспмашин — її придбання у офіційного дилера. Лише за умови виконання повного ланцюга заявка–дилер–завод–дилер–продаж ми беремо на себе відповідальність за двохрічне гарантійне безоплатне обслуговування техніки та подальший її супровід на комерційній основі», — резюмував заступник директора департаменту регіональних продажів холдингу.Радимо почитати