Новини

МТЗ розробив новий трактор потужністю 450 к.с.

10 Квітня 2018 219

MTZ_Avramenko
Заступник генерального директора з питань якості МТЗ Сергій Авраменко
belarus-mtz.by

«Мінський тракторний завод» розробив новий 450–сильний трактор. Модель була створена на потужностях дослідно–промислової бази підприємства та вже пройшла випробування, але вийти з комерційною пропозицією білоруси поки ще не готові.

Про це команді Traktorist.ua під час виставки білоруських виробників «Made in Belarus. Київ» повідомив заступник генерального директора з питань якості МТЗ Сергій Авраменко.

«На ринку України представлена майже вся лінійка техніки: від 30 до 350 к.с., в основному це моделі «Беларус» 802 та 892. І, хоча ми здебільшого орієнтовані та дрібних фермерів, можу відзначити, що ринок потроху активізується, з’являється інтерес до енергонасичених моделей потужністю 300–350 к.с.», — сказав Сергій Авраменко.

Також заступник гендиректора з якості МТЗ розповів і про інші технічні здобутки та вдосконалення енергонасиченої техніки: допрацювання трансмісії, муфти зчеплення, використання італійських підшипників, заміна двигунів Deutz на Caterpillar.

Разом з тим Сергій Авраменко зазначив, що більше 40 українських підприємств поставляють продукцію на МТЗ: ливарні та комплектуючі вироби, пневматика, насоси, колісні диски, кардани.

«Україна має впевнене друге місце серед країн СНД, які є нашим стабільним ринком збуту. Загалом, приблизно 15% від загальних об’ємів реалізації припадає на український ринок. Співпраця з Україною для нас взаємовигідна, ми маємо два спільних підприємства: Укравтозапчастина та Техноторг, які здійснюють збірку та реалізацію сільгосптехніки під маркою МТЗ», — повідомив Сергій Авраменко.

Нагадаємо, що днями президент Білорусі підписав розпорядження, згідно з яким незабаром буде здійснена безоплатна поставка двох комунальних машин МАЗ і п'яти тракторів МТЗ  до Молдови.Радимо почитати