Новини

Zetor вийшов на тракторний ринок В’єтнаму

10 Квітня 2018 62

Zetor
Трактор Zetor
profi.com

Компанія Zetor продовжує виводити свої трактори на нові ринки і нещодавно уклала угоду з в’єтнамською компанією Goldmax, яка буде займатися продажами, запчастинами та обслуговуванням нових тракторів Major, Proxima, Forterra та Crystal.

Про це повідомляє profi.com.

Основними культурами у В’єтнамі є рис, кава, бавовна, каучук та цукрова тростина і кожного року в країні продається більше 3 тис. тракторів потужністю 80–100 к.с. Перші поставки тракторів Zetor очікуються цього місяця. Для початку чеський виробник планує експортувати кілька десятків одиниць, а в майбутньому збільшити їхню кількість.

У довгостроковій перспективі Zetor планує посилити свої позиції у Західній Європі та Північній Америці, проте компанія також дуже зацікавлена в нових ринках, зокрема Південній Америці, Східній Африці, Південно–Східній Азії, Австралії та Новій Зеландії.

Zetor вже не вперше з’являється на ринку В’єтнаму, адже з 1960 по 1980–ті роки компанія експортувала в цю країну близько 2000 тракторів. Більшість використовувалися на рисових полях.Радимо почитати