Новини

Міжнародні дні поля в Україні пройдуть 20-22 червня

10 Квітня 2018 204

International_Field_Days_Ukraine
International Field Days Ukraine
superagronom.com

На Київщині 20-22 червня 2018 року відбудеться другий захід «International Field Days Ukraine|Міжнародні дні поля в Україні». Захід відбудеться вдруге у селищі Дослідницьке, Васильківського району, Київської області.

International Field Days Ukraine є єдиною в Україні виставкою, що поєднує демонстрацію агротехнологій на дослідних ділянках та показ техніки в роботі.

International Field Days Ukraine — 11 га виставкового поля, 100 агроресурсних компаній, близько 400 сортів та гібридів основних польових культур, 300 сільськогосподарських машин та агрегатів, та 10 обприскувачів на трасі випробовування DLG, семінари та практичне навчання.

«Міжнародні дні поля для Lemken є новою платформою та альтернативою для статичних виставок. В польовому форматі інформація сприймається значно ефективніше, оскільки техніка та технології показуються в динаміці та часовому проміжку, що дає змогу порівняння з іншими варіантами. Цього нам не дає жодна статична експозиція на виставках», — пояснює генеральний директор «Лемкен–Україна» Артем Калашнік.

Даний формат виставки найкраще підходить, як для починаючих фермерів так і для досвідчених професіоналів для обміну досвідом та напрацюваннями. На демонстраційному майданчику можна побачити практично всі новітні досягнення, які пропонуються на ринку України.

«Нам дуже імпонує формат проведення виставки DLG із практичними показами техніки в роботі та демонстраційними майданчиками, що дозволяє на професійному рівні показати можливості та результат роботи техніки», — говорить директор компанії «Агро–Темп», ексклюзивного дилера тракторів Zetor, Сергій Легостаєв.

Організаторами виставки «Міжнародні дні поля в Україні» є «ДЛГ Україна», «Аграрний демонстраційний та навчальний центр», IFWexpo Heidelberg GmbH. Фахову та технічну експертизу надає Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG e.V.) та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Усі зацікавлені компанії та організації можуть представити свою продукцію та послуги на майданчику виставки «Міжнародні дні поля в Україні 2018».Радимо почитати