Новини

John Deere презентували оновлену консоль

6 Квітня 2018 220

John-deere-4640-display
John Deere 4640 Display
farm-connexion.com

John Deere пропонує нову універсальну консоль 4640 з масштабним дисплеєєм, що має високу роздільну здатність, а також велику обчислювальну потужність. Модель дебютує на ринку після проходження випробувань в Північній Америці.

Про це повідомляють farm-connexion.com.

Оновлення консолі 2630 вібулось в зв’язку з необхідністю запуску найновіших ресурсоємних програм. Останній Command Center 4 встановлений на тракторах серії 6R, 7R, 8R та 9R, а також на новий комбайн S700. Модель 4640 забезпечує підвищений комфорт користувачів, керування даними та нові функції автозавантаження інформації. Крім того, 4640 можна з'єднати з оригінальним екраном машини, що дає більш комфортний розділ додатків та вікон під час їх використання.

Зібрані оператором дані імпортуються в форматі IsoXML (TC–Low) за допомогою USB–ключа або бездротової мережі. Потім дані зберігаються на MyJohnDeere.com, безкоштовній платформі, доступній для всіх користувачів. Кожен оператор зможе спостерігати, аналізувати, змінювати чи ділитися своїми даними.

Нові консолі John Deere Generation 4 мають настроюваний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє створювати та зберігати найбільш затребувані алгоритми роботи.Радимо почитати