Новини

Херсонмаш за рік планує випустити 50 комбайнів Skif–280 Superior

6 Квітня 2018 230

Skif–280_Superior
Комбайн Skif–280 Superior
tavriya.ks.ua

Український виробник складної сільськогосподарської техніки «Херсонський машинобудівний завод» планує випустити більше 50 зернозбиральних комбайнів Skif–280 Superior в 2018 році.

Про це повідомляє golosherson.co.ua.

Зернозбиральний комбайн Skif-280 Superior є аналогом комбайна Sampo Rosenlew SR 3085 Superior, який виробляє фінська компанія Sampo-Rosenlew. Перший комбайн даної моделі був зібраний на «Херсонмаші» в липні 2017 року.

«Комбайни, які ми запустили у виробництво спільно з фінськими партнерами — найвищого рівня, 5–го покоління. Техніку збираємо за найвищими стандартам, тому вона відноситься до преміум–класу. Триває технічне переоснащення: вводиться в дію новий фарбувальний комплекс, порошкова лінія фарбування. Адже ми хочемо збільшити за 5 років локалізацію до 50%. Наша мета в 2018 році — випустити більше 50 комбайнів Skif–280 Superior», — повідомив гендиректор «Херсонмашу» Олександр Олійник.

У планах адміністрації заводу зустріч з керівництвом Європейського банку реконструкції та розвитку, обговорення фінансування спільного проекту в Україні з метою залучення інвестицій для подальшого здешевлення витрат на придбання сільгоспвиробниками нашої техніки.Радимо почитати