Новини

TAFE придбала сербського виробника тракторів IMT

5 Квітня 2018 118

IMT
Трактор IMT
profi.com

Компанія TAFE (Tractors and Farm Equipment Ltd) придбала сербського виробника тракторів та сільськогосподарської техніки IMT (Industrija Masina i Traktora). Відомо, що індійська компанія була єдиним претендентом на купівлю виробничих потужностей, обладнання та бренду IMT. Белградська компанія–банкрут була придбана за близько €600,000.

Про це повідомляє profi.com

До 2015 року компанія IMT виготовляла, плуги, причепи, сівалки, культиватори. Разом з тим марка була відомою завдяки тракторам (35-200 к.с.), які користувалися популярністю у Східній Європі, Північній Африці та на Балканах.

Угода дає TAFE право використовувати бренд IMT, всі його конструкторські рішення і торгові знаки. В планах компанії за наступні 5 років виготовити 5 тис. тракторів IMT.

«Це придбання зіграє ключову роль у стратегічних перспективах та планах розвитку TAFE на майбутнє», — сказав президент TAFE Маліка Срінівасан.

TAFE має заводи в Індії, Китаї та Туреччині, і є третім у світі виробником тракторів за об’ємами виробництва. Компанія виготовляє трактори потужністю до 100 к.с. під різними брендами, зокрема, MF, TAFE та Eicher,

Кількість проданих машин щорічно перевищує 150 тис. одиниць. TAFE займає 25% індійського ринку тракторів. Компанія має довгу 55–річну історію з брендом Massey Ferguson, а нещодавно стала значним акціонером у AGCO.Радимо почитати