Новини

Kverneland представив новий висівний апарат для Optima SX

5 Квітня 2018 96

Optima_SX_Kverneland
Optima SX від Kverneland
deloonwerker.be

Kverneland розробив новий висівний апарат для сівалок Optima, що забезпечує точний посів на високих швидкостях.

Про це повідомляє deloonwerker.be.

Новий висівний апарат для сівалок Optima забезпечує точний посів при швидкості 18 км/год. Насіння вдувається в насінневу борозну повітряним потоком зі швидкістю до 70 км/год. Чутливий посівний матеріал захищений спеціальним м’яким колесом, що захищає його від пошкодження.  

«Завдання полягає в тому, щоб зробити висів більш швидким та зберегти насіння. Завдяки новій високошвидкісній сівалці  Optima SX ми зберігаємо високий рівень точності висіву, та покращуємо ефективність посівних робіт до 50 %», — повідомляє фахівець компанії по продуктам для точних сівалок  Берт ван дер Хорст.

У зв’язку зі зниженим рівнем тертя, висівний апарат потребує невеликої потужності, а швидкістна сівалка Optima SX може працювати без додаткового обладнання, такого як електричний генератор.

Високошвидкісна сівалка Optima SX використовує технологію Isobus та має функції GeoControl та GeoSeed, з якими виключається перекрите висівання, а також доступна можливість точно спланувати територію та план висіву за заданими гео–параметрами. Перевага такої системи полягає в рівномірному доступі всіх рослин до життєвонеобхідних ресурсів, і як наслідок — до рівномірного розвитку.Радимо почитати