Новини

Канадці представили універсальні гусеничні траки для автомобілів

9 Квітня 2018 106

Track_N_Go
Гусеничний пристрій Track N Go
cdn.blessthisstuff.com

Гусеничний пристрій Track N Go може перетворити будь-який повнопривідний автомобіль в всюдихід, якому не страшні несприятливі погодні умови.

Про це повідомляє technikazerno.com.

Гусенична система Track N Go з приводом від ведучих коліс призначена для пересування автомобіля по бездоріжжю, сніжним заметах, піску, бруду і болотистій місцевості. Гусениці можна застосовувати на будь-якій поверхні, в тому числі і на звичайній дорозі, що зручно в міжсезоння, коли асфальт все ще покритий снігом.

Track N Go — це універсальний пристрій, який можна використовувати на всіх транспортних засобах з колісними адаптерами, а також стопор бамперами. Установка чотирьох гусеничних візків займе близько 15 хвилин. Track N Go діє за принципом, коли колесо автомобіля призводить гусеницю в рух.

Стрічки, довжина яких становить 1500 мм, а ширина по 40 мм кожна, виготовлені з гуми з кевларовими стрижнями. На кожній стороні встановлені захисні пластини, які запобігають ковзанню автомобіля, і утримують транспортний засіб від застрявання.

Автогусеничну систему розробила канадська компанія AD Boivin. Вже близько 15 років вона займається будівництвом спортивних снігоходів і випуском гусеничних комплектів для різних транспортних засобів. Вартість пристрою — близько $ 40 тис.Радимо почитати