Новини

New Holland оновив асортимент техніки

4 Квітня 2018 110

DiscCutter_320P
Косарка–плющилка DiscCutter 320P
profi.com

Компанія New Holland представила ряд онлайн–брошур з оновленим асортиментом продукції у зв’язку з минулорічним придбанням компанії Kongskilde Agriculture.

Про це повідомляє profi.com

До родини жовтих тюкових та рулонних прес–підбирачів і комбайнів приєдналося дві причіпні моделі косарок 3,11 м та 3,52 м, які разом з фронтальною косаркою–плющилкою DiscCutter F 320P та задньою косаркою–плющилкою DiscCutter 320P були презентовані на минулорічній виставці Agritechnica. Також компанія має навісні та причіпні ворушилки для сіна ProTed шириною від 6,9 м до 8,8 м, і граблі ProRotor (4,2-8,2 м).

Також на Agritechnica New Holland представила потужний, повністю навісний плуг PXV з шістьма борознами зі змінною шириною, який, як і решта ґрунтообробних агрегатів компанії, буде блакитного кольору. У новому буклеті також представлений широкий ряд плугів, зокрема, напівнавісні версії PSH з 6–8 борознами.

Крім того, компанія представила цілий ряд активних борін (до 4 м) та ротаційних культиваторів (до 3,55 м), а також три модельні ряди культиваторів для пожнивного обробітку (ST, STC та STX V) з робочою шириною 3 м і 4 м. Культиватори серії ST можуть бути як фіксовані, так і складні, мати стандартний зрізний болт або опціональне автоматичне скидання.

Серія STC налічує 5 моделей з робочою шириною від 3 м до 7 м, а серія потужних культиваторів STX V (5 моделей) створена для використання на найскладніших ґрунтах. Робоча ширина 3-7 м, в серії доступні культиватори фіксовані, з гідравлічним складанням та гідравлічні причіпні.

Культиватори для передпосівного обробітку ґрунту представлені базовою серією SBL V, які мають робочу ширину від 2,5 м до 6,7 м та можуть бути як фіксовані, так і з гідравлічним складанням. Серія SBM V з гідравлічним складанням має чотири різні варіанти зубців та робочу ширину від 6,5 м до 8,3 м. І, нарешті, серія потужних культиваторів для передпосівного обробітку SGX з гідравлічним складанням, робоча ширина який варіюється від 5,4 м до 7,9 м.

Нові жовті та блакитні агрегати будуть поставлятися до Європи через дилерську мережу New Holland і вже невдовзі будуть перші поставки клієнтам.

Бренд Kongskilde Agriculture продовжить продавати свою продукцію через власну дилерську мережу.Радимо почитати