Новини

ХАРП відкриває великий європейський презентаційний тур Discover HARP

3 Квітня 2018 79

HARP_Discover
Discover HARP
harp.ua

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) відкриє великий презентаційний європейський тур Discover HARP на європейській сільськогосподарській виставці «Techagro 2018», що відбудеться 8-12 квітня в м. Брно, Чехія.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

В рамках заходу ХАРП не тільки представить свою продукцію в виставковій експозиції, а й проведе масштабну презентацію, на якій представить іноваційні рішення для сільського господарства. Крім того, планується ознайомлення з можливостями українського заводу–виробника підшипникової продукції на території СНД і Європи. На сьогодні ХАРП щорічно освоює понад 100 модифікацій комплектуючих для сільгосптехніки.

«Харківський підшипниковий завод - один з найбільших в світі виробників підшипникової продукції, що володіє сучасним парком обладнання з ЧПУ і поставляє якісну продукцію на світовий ринок більше 70 років», — розповідає директор з маркетингу Наталія Акименко.

Крім того, вона зазначає, що десятиліттями ХАРП залишався постачальником підшипникової продукції в більш ніж 40 країн світу.

«Мета нашого презентаційного туру «Discover HARP» — продемонструвати можливості і компетенції ХАРП для світового аграрного співтовариства, дозволивши зарубіжним ринкам знову «відкрити» для себе Харківський підшипниковий завод і оцінити високий рівень розробок і продукції ХАРП найвищого рівня надійності та якості, який відповідає світовим стандартам », — говорить Наталія Акименко.

В програмі мова буде йти про інжиніринг, технології, компетенції, типи підшипників, технічні особливості, переваги та застосовність.

На стенді ХАРП представить готові рішення для сільгосптехніки: корпусні підшипники і лінійки вузлів на базі підшипників з найвищими експлуатаційними характеристиками, що забезпечують роботу агротехніки в важких умовах землеробства; підшипники HARP Agro з системами багатокромочних ущільнень підвищеної герметичності X–Shield, що забезпечують захист підшипника від пилу, бруду, води, а також додатковий захист від грубих домішок і витоків мастильного матеріалу з підшипників; ступичні підшипникові вузли HARP Agro Unit з трирівневим захистом від забруднень і збільшеним експлуатаційним ресурсом.Радимо почитати