Новини

Агрохолдинг Мрія закупив техніку на $ 2,8 млн

3 Квітня 2018 257

Мriya_agroholding_tehnika
Техніка агрохолдингу Мрія
пре-служба Агрохолдинг Мрія

З початку 2018 року Агрохолдинг «Мрія» поповнив свій технічний парк 22–ма новими одиницями техніки на суму $2,8 млн.

Про це повідомляє прес–служба компанії.

Компанія закупила шість причіпних обприскувачів Amazone UX6200, сім тракторів Massey Ferguson 8737 потужністю 300 к.с., вісім тракторів Case IH JX 110 потужністю 100 к. с. і один трактор Case IH Steiger 500 потужністю 500 к. с. Техніка закуплена в рамках лізингової угоди з «ОТП Лізинг» терміном на 3 роки. Постачальниками для «Мрії» виступили Торговий дім «Агроальянс», ТОВ «АМАКО Україна» і DAT («Дойче Аграртехнік»).

За словами операційного директора Агрохолдингу «Мрія» Андрія Григорова, техніка була закуплена під весняно–польові роботи.

«Виходячи з виробничих потреб, в якості альтернативи самохідним обприскувачів ми придбали шість причіпних, а також трьохсотсильні трактори для роботи з ними. Перевага в тому, що ми можемо використовувати трактори окремо від обприскувачів під інші техопераціі. Що стосується 100–сильних тракторів, то вони закуплені для загальногосподарських цілей і найпростіших операцій в полях з метою заміни морально застарілих МТЗ–82, які були в «Мрія» до дефолту. Питання відновлення технічного парку компанії досі залишається актуальним», — прокоментував операційний директор Андрій Григоров.

В Агрохолдингу прийнята довгострокова інвестиційна програма з метою відновлення технічного парку після дефолту і втрати понад тисячі одиниць техніки. З 2015 року, після переходу під управління кредиторів, компанія направила вже $ 29,2 млн на придбання нової техніки.Радимо почитати