Новини

John Deere презентував вбудований велосипед для тракторів

3 Квітня 2018 168

Cab_Bicycle_John_Deere
Cab Bicycle від John Deere
profi.com

Компанія John Deere створила концепт, який дозволяє операторам розминати ноги, не покидаючи свого робочого місця.

Про це повідомляє profi.com

Водії тракторів часто проводять в кабіні по 10 і більше годин. Сучасні технології забезпечують безліч зручностей, але постійне сидіння може призвести до більшого ризику виникнення проблем зі здоров’ям. Ця система була розроблена в Нідерландах та має назву Cab Bicycle. Подібні системи вже використовуються офісними працівниками. Компанія John Deere вмонтувала обертальні велосипедні педалі з кожного боку основи рульової колонки.

Водії зможуть обрати один з п’яти запрограмованих робочих режимів. Функція Bluetooth дозволяє зберігати результати. Також, невдовзі стане доступним додаток Cab Bicycle Challenge, через який водії зможуть ділитися інформацією про подолану відстань за день, тиждень чи місяць. Додаток також дозволить операторам змагатися між собою в «гонках», попередньо встановивши часові рамки.

Така опція не тільки позитивно впливає на здоров’я, а й дозволяє економити пальне. Енергія, яку продукує «велосипед» за 30 хвилин використання, дозволяє зекономити 0,4 л дизельного пального. Можна припустити, що використовується принцип звичайного велосипеду, де колеса продукують енергію для динамо–втулки для фар.

Перша демонстраційна модель буде доставлена в одне з голландських фермерств одразу після Великодня, а промислові версії зі встановленою дилером опцією будуть готові в червні. На сьогодні опція доступна тільки на тракторах John Deere (моделі будуть невдовзі відомі), проте в майбутньому ця техніка може використовуватися й іншими брендами. Ціни також будуть оголошені згодом.Радимо почитати