Новини

Вітебський фермер поставив на радянський комбайн двигун Tesla

2 Квітня 2018 224

Kolos
Комбайн СК–6 «Колос»
wikimedia.org

Фермер з Вітебська Ілля Мусский придбав старий радянський комбайн СК–6 «Колос» за ціною металобрухту, так як двигун на машині виявився несправний. Жарт друзів Іллі мав цілком серйозні наслідки — фермер всерйоз поставився до такої затії та реалізував на перший погляд божевільну ідею.

Про це повідомляє rus-bel.online.

На одному з інтернет–аукціонів Ілля придбав розбитий в ДТП Tesla Model S і замінив неробочий двигун комбайна на силову установку від електрокара. Найбільше Ілля побоювався проблем з літієвими батареями, так як при певних умовах вони пожежонебезпечні, а згасити їх практично неможливо.  Однак установка пройшла без проблем.

Фермер розповів, що за гроші, вкладені в проект, він цілком міг би купити 10–річний комбайн «Палессе GS–10», але у його техніки є певні переваги. «Колос» має два барабани обмолоту, а не один, як у «Палессе», плюс до всього, двигун Tesla розвиває на сто кінських сил більше, а також не вимагає заправки паливом, що також є перевагою.

Tesla Model S здатний проїхати близько 400 кілометрів на одному заряді батареї. Скільки зможе подолати «Колос», поки невідомо. Незабаром техніку чекають випробування в білоруських полях.Радимо почитати