Новини

Білоруська влада планує перевірити всі мехдвори до посівної

2 Квітня 2018 64

Tehoglyad
Техогляд сільгосптехніки
belta.by

До початку посівної кампанії міліціонери Білорусі перевірять всі мехдвори. Перевірка відбудеться разом із співробітниками територіальних інспекцій з нагляду за технічним станом машин і обладнання.

Про це повідомляє belta.by.

Планується, що міліція від місцевої влади отримає відомості про наявність і справність сільгосптехніки, а потім оцінить реальний стан справ. У разі виявлення фактів розукомплектування та непрацездатності машин керівникам господарств будуть винесені приписи.

Правоохоронці вивчать витрачання бюджетних коштів підприємствами АПК. Перед співробітниками органів внутрішніх справ стоять завдання виявляти сумнівні операції з придбання насіння, забезпечувати збереження мінеральних добрив, засобів для захисту рослин, пально-мастильних матеріалів і припиняти їх розкрадання під виглядом списання на підготовку земель до сівби. Крім того, правоохоронці проконтролюють і те, як будуть усуватися порушення.

За результатами аналогічно проведеної роботи у минулому році було виявлено 39 злочинів, в тому числі розкрадання, привласнення майна, розтрати і службові підробки. Складено понад 700 адміністративних протоколів за дрібне розкрадання і крадіжку пофарбованого дизельного палива. Кількість непрацюючої техніки скоротилося в 10 разів у порівнянні з 2016 роком.Радимо почитати