Новини

НІБУЛОН поповнив парк техніки новими Fendt та МТЗ

30 Березня 2018 282

NIBULON
Нова техніка НІБУЛОН
nibulon.com

На перевантажувальному терміналі компанії «НІБУЛОН» 29 березня  були презентовані сім нових тракторів Fendt 1038 VARIO, а також вісім із 22 білоруських тракторів МТЗ 952.3, закуплених холдингом. Техніку Fendt «НІБУЛОН» придбав за зовнішньоекономічним контрактом із компанією AGCO International GmbH в рамках глобального оновлення парку сучасних сільськогосподарських машин і техніки.

Про це повідомляє прес–служба «НІБУЛОН».

За словами начальника інженерно–сервісної служби компанії «НІБУЛОН» Романа Кузьміна, серед переваг Fendt 1038 VARIO перед її попередниками — потужність двигуна 396 к. с., автоматична дворежимна коробка перемикання передач, уперше застосований повністю автоматизований передній міст, котрий незалежно від оператора сам вмикається та вимикається при потребі тягового зусилля, система автоматичного водіння в полі.

«Усе це дозволяє як економити паливо, так і покращити зносостійкість техніки за рахунок більшого ресурсу трансмісії та привідних механізмів», — повідомив начальник інженерно–сервісної служби компанії «НІБУЛОН» Роман Кузьмін.

На початку року «НІБУЛОН» оголосив про плани щодо інвестицій в обсязі $ 6 млн в оновлення сільськогосподарської техніки. У найближчі дні техніка поповнить парки всіх виробничих філій компанії та візьме участь у сільськогосподарському сезоні 2018 р.

Як зазначалося раніше, окрім семи тракторів Fendt 1038 та двадцяти двох МТЗ 952.3, компанією укладені та виконуються угоди про поставку п’яти комбайнів  Case IH Axial Flow 6140, п’яти комбайнів John Deere S760, шести культиваторів Tiger-Mate II, трьох сівалок Kinze 3000, дискової борони Lemken Rubin 6.

Якісне обслуговування машинно–тракторного парку забезпечуватимуть інженери і механіки, які пройшли спеціальний курс підготовки.Радимо почитати