Новини

На Херсонщині злили рекордну кількість пального

1 Квітня 2018 217

Крадіжка пального
Крадіжка пального
Censor.net.ua

Як стало відомо Traktorist.ua, на Херсонщині через саботаж сільськогосподарська техніка не змогла вийти в поле. За одну ніч зникло дизельне пальне у всієї техніки. Повідомляється, що зловмисник був один.

«Вранці хотіли виходити вже в поле, але коли сіли за трактори, то вони не змогли завестися. Спочатку не зрозуміли, що сталося, але потім наші підозри збулися — була злита вся солярка. Тепер робота вся стоїть. Наш тракторист Іван такі речі відчуває і от сьогодні теж не прийшов на роботу», — розповідає джерело Traktorist.ua в одному з господарств регіону.

На сусідніх підприємствах теж говорять, що техніка залишилася без пального.

«До нас вчора тракторист приходив влаштовуватися на роботу, Іваном звати. Так от ми хотіли, щоб він сьогодні вже починав працювати, але тепер ні на чому. Перед людиною незручно вийшло», — говорять на ще в одному господарстві.

Така ж ситуація практично по всій області. Та директори не дуже переживають, говорять, що солярка була застрахована, за кілька днів до цього приходив страховий агент і оформив страхування.

Ще однією новиною дня стала купівля контрольного пакету акцій агрохолдингу Кернел невідомим мільйонером. Чоловік, який представився Іваном, став співвласником найбільшого холдингу в Україні. Поки що про нього нічого не відомо.

«Ну я завжди хотів того – землі багато. Ну шо, спочатку посіємо горох там, кукурузку. Якшо не хвататиме робочих, то я тоже на трактора сяду. Хочу на рідній Херсонщині землю орендувати всю, щоб тещі не досталась», — коментує новоспечений латифундист.

Публікація підготовлена до 1 квітня і не має нічого спільного з нашою реальністю.Радимо почитати