Новини

АІС буде продавати китайські комбайни

1 Квітня 2018 344

Китайський комбайн YTO
Китайський комбайн YTO
Traktorist.ua

Як стало відомо Traktorist.ua, група компаній АІС на початку літа продаватиме китайські комбайни YTO. Компанія відома тим, що реалізує на території багато китайських брендів легкових автомобілів, а також українську, французьку, російську, американську техніку. У цьому році АІС почав продавати білоруські трактори МТЗ.

Ще у 2015 р. проект постачання цих комбайнів запускала група компаній АМАКО. Але нова політика компанії виключила цю можливість.

Тепер цей перспективний проект підхопила група компаній АІС. Комбайни YTO входять до категорії комбайнів дуже низької потужності, довжина їх жатки становить 4,5 м, а потужність двигуна — 92 к.с.

Ці комбайни призначені для дуже малих господарств. Двигун цієї машини споживає незначну кількість пального, кабіна дуже комфортна, у ній є крісло. Застарілий джойстик керування заміняють на 8 інноваційних важелів. На відміну інших моделей, АІС імпортуватиме комбайни з дахом.

«Наша компанія вже давно спостерігає тенденцію росту популярності якісних китайських автомобілів. А нещодавно ми побачили перспективний напрямок роботи у сільському господарстві, що показали продажі елітних білоруських тракторів преміум-класу. Ми вирішили убити двох зайців і постачати китайські комбайни», — говорять у компанії.

Публікація підготовлена до 1 квітня і не має нічого спільного з нашою реальністюРадимо почитати