Новини

ХТЗ став частиною компанії-гіганта

1 Квітня 2018 2 895

Трактори ХТЗ на виставковому майданчику New Holland
Трактори ХТЗ на виставковому майданчику New Holland
Traktorist.ua

Як стало відомо Traktorist.ua, Харківський тракторний завод увійшов до складу компанії CNH. Він стане частиною сільськогосподарської частини компанії — CNH Agriculture. Остаточне злиття відбудеться у другій половині 2018 р.

CNH викупить контрольний пакет акцій ХТЗ у Олександра Ярославського, який в кінці 2016 р. став власником заводу.

У сільськогосподарському відділі CNH вже присутні такі бренди, як New Holland, Case IH та Steyr. Traktorist.ua писав раніше, що CNH Agriculture може від’єднатися від CNH Industrial. Причиною цього стали прибутки сільськогосподарського відділу компанії, як самостійної складової. Саме така самостійність і зумовила італійську компанію до об’єднання з відомими світовими брендами. Перший погляд упав на українського виробника, який за минулий рік теж почав приносити прибуток. CNH вбачає у цій співпраці перспективність та ще більше збільшення прибутків для своєї компанії, до складу якої увійде і ХТЗ.

«Ми постачаємо трактори до Казахстану, країн Середньої Азії та Нової Зеландії. CNH вбачає перспективу у цих ринках і тому приєднує ХТЗ до себе. Чому там не продають New Holland чи Case? Тому що вони дорогі, а наші трактори повинні стати дешевшою альтернативою і ремонтувати їх легше», — коментує генеральний директор ХТЗ Андрій Коваль.

Ще одним фактором об’єднання стали новітні технології харківського заводу. З недавнього часу ХТЗ почав наносити маркування на свої запчастини за допомогою лазеру. Такий метод виключає можливість підробки та продажу неякісних фальшивих запчастин. Представники Харкова вже відвідали завод New Holland та поділилися своїми знаннями з американськими колегами.

Також стало відомо, що New Holland і ХТЗ уже домовилися про розробку нового гусеничного трактора під назвою New HTZ MT. Він буде побудований на базі вже існуючої моделі Т-150-05-09-25-04. Новинка виділятиметься наявністю кондиціонера в кабіні.

Співпраця з ХТЗ дасть можливість популяризувати на межах України бренд Steyr, який будуть складати у Харкові на потужностях заводу. Але трактор позбудеться своїх кольорів — червоного та білого, — а буде пофарбований в синій колір і продаватиметься під назвою Steyr 150. Ці трактори потрапляють під програму компенсації 25% від вартості.

Публікація підготовлена до 1 квітня і не має нічого спільного з нашою реальністюРадимо почитати