Новини

John Deere презентували новий малогабаритний трактор 3038E

28 Березня 2018 68

New-John-Deere-3038E
John Deere 3038E
http://irishtractor.ie

John Deere презентували новий компактний траткор John Deere 3038E. Модель являє собою економічну та універсальну машину, що підходить для різних користувачів — від дрібномасштабних операцій по скотарству до власників сільгоспугідь та ферм.

Про це повідомляє irishtractor.ie.

Модель оснащена потужним для даного класу тракторів дизельним двигуном Stage IV потужністю 37,3 к.с., та поставляється в стандартній комплектації з повним приводом.

Особливостями моделі є гідростатична трансмісія зі зручними педалями Twin Touch, рульовим управлінням з підсилювачем та незалежним валом відбору потужності, який можна задіяти на ходу. Трактор також оснащений легкозйомним капотом, який забезпечує широкий доступ до відсіку двигуна для його обслуговування.

Фронтальний навантажувач 300E був розроблений в доповнення до 3038E та оснащений вигнутою стрілою та міцними складовими. Разом з малим радіусом розвороту трактору це забезпечує дуже маневрену машину для транспортування матеріалів у приміщенні чи на відкритому повітрі.

Компактний трактор 3038E також пропонує телескопічні тяглово–зчепні пристрої в якості заводської чи польової установки. Вони роблять монтаж та демонтаж заднього обладнання дуже простим та сумісним з широким спектром навіски, включаючи косарки, задні леза та екскаватори.Радимо почитати