Новини

Херсонмаш презентував революційний комбайн Кімерієць 10.90

1 Квітня 2018 2 388

Макет нового комбайну Кімерієць 10.90
Макет нового комбайну Кімерієць 10.90
Traktorist.ua

Як стало відомо Traktorist.ua, Херсонмаш готує «бомбу» на українському ринку сільгосптехніки. Зазначається, що новий революційний зернозбиральний комбайн Кімерієць 10.90 не поступатиметься світовим аналогам.

Комбайн Кімерієць 10.90 не став продовженням лінійки комбайнів СКІФ і Славутич, а є ексклюзивною розробкою. На відміну від СКІФ’а, який херсонські спеціалісти розробляли разом з фінською компанією Sampo Rosenlew, Кімерієць став повністю самостійним унікальним проектом.

Кімерієць 10.90 отримав двигун потужністю 699 к.с. Херсонська розробка обладнана одним з найбільших у світі бункерів серед зернозбиральних комбайнів – об’ємом 16 000 л. Для Кімерійця херсонські конструктори розробили 3 жатки шириною від 8 до 13 м. Завдяки власній технологіх DoubleRotor втрати зерна взагалі неможливі, а якість зерна та соломи найвища у світі.

Комбайн може бути як на колісному, так і на гусеничному ходу. Унікальна технологія залізних гусениць RailwayIronTrack максимально знижує тиск на ґрунт, уникаючи шкідливого ущільнення.

Макет нового комбайну Кімерієць 10.90
Макет нового комбайну Кімерієць 10.90

Спеціально для комбайнів Кімерієць 10.90 херсонські вчені ХГАУ спільно з українським виробником «Навігатор Корпорейшн» розробили унікальну систему HerImpression. Завдяки їй на термінал комбайнера у реальному часі виводяться стан обмолоту, наповненість бункера, а також новини світу та стрічка анекдотів. Унікальний додаток KimerietsSimulator дозволить створити власну ферму, розвивати її, купляючи нові поля та техніку, що дозволить у реальному житті краще прогнозувати свої витрати та розвиток господарства.

Спеціальне прозоре скло, яким обладнана кабіна, допоможе краще слідкувати за роботою жатки, наповненістю бункера, а також погодою на вулиці.

Комбайн ще знаходиться у розробці. Фотографії готового продукту розробники поки не афішують, але з'явився макет майбутнього комбайну від конструкторів Херсонмашу.

Комбайн вперше презентують на Казахстанській міжнародній виставці нерухомості у Астані 18 квітня.

Публікація підготовлена до 1 квітня і не має нічого спільного з нашою реальністюРадимо почитати