Новини

JCB розширив лінійку ковшів Multi Shovel

28 Березня 2018 112

Multi_Shovel_JCB
Ківш Multi Shovel від JCB
profi.com

Компанія JCB доповнила лінійку ковшів Multi Shovel для телескопічних навантажувачів Loadall міцнішими ковшами більшої ємності. Завдяки цьому фермери та підрядники матимуть більший вибір розмірів та конфігурацій. Тепер доступний ковш для сипучих матеріалів (зерно та буряковий жом) з гідравлічним захватом для перегною та силосу. Також конструкція дозволяє використовувати агрегат для рулонних та квадратних тюків.

Про це повідомляє profi.com.

Якщо від’єднати з’ємні кінцеві пластини, Multi Shovel можна використовувати для перенесення деревини та гілок у лісництві та роботах з благоустрою. Крім вже існуючого заводського вилкового захвату, нова лінійка має захват з пригвинченими кованими зубцями, які при зношенні чи пошкодженні можуть бути замінені. В компанії стверджують, що з будь–яким варіантом зубців форма захвату і «момент захвату» оптимізовані для збільшення вантажопідйомності.

Новий приварений борт є альтернативою гвинтової конструкції, обидва варіанти тільки виграють від додаткового опорного брусу, що дозволяє стримати відхилення при роботі з важкими матеріалами, наприклад, спресованим перегноєм. Також ковш має 8–міліметрову моноблокову структуру (раніше складався з двох частин), яка збільшує загальну міцність агрегату.

Тепер доступно 32 варіанти ковшів Multi Shovel ємністю 1,45 м3, 1,59 м3 та 1,66 м3, з шириною 2,15 м, 2,35 м та 2,45 м та вагою від 775 кг до 872 кг. Усі розміри та інструменти підходять до всіх моделей навантажувачів Loadall.Радимо почитати