Новини

Case IH презентував сенсор для ґрунтообробного обладнання

27 Березня 2018 98

Topsoil_Mapper
Трактор Case IH з сенсором Topsoil Mapper
titanmachinery.ua

Лінійка устаткування Case IH поповнилась інноваційним сенсором.

Про це повідомляє офіційний сайт Titan Machinery.

Компанія Case IH поповнює асортимент свого обладнання інноваційним сенсором, призначеним для управління ґрунтообробним обладнанням і зерновими сівалками. Технологія дозволяє здійснювати автоматичне керування гідрофікованим ґрунтообробним обладнанням через систему ISOBUS з урахуванням стану ґрунту.

Австрійці Geoprospectors GmbH розробили систему сенсорів, що в режимі реального часу визначає відповідні параметри ґрунту і відправляє дані на комп'ютер ґрунтообробного обладнання з метою регулювання робочої глибини. Ці датчики встановлюються в передній частині трактора. Отримані результати безпосередньо конвертуються комп'ютером сенсора в команди управління грунтообробного обладнання, після чого направляються через шину управління ISOBUS на робочий комп'ютер машини.

Завдяки Topsoil Mapper дилери компанії Case IH пропонують перше в світі повністю інтегроване ISOBUS–сумісне рішення для ґрунтообробного обладнання. Пристрій Topsoil Mapper доступний для замовлення в якості сенсора або спеціального технічного рішення.

Topsoil Mapper можна використовувати на будь–якій стадії вегетації і при будь–яких погодних або польових умовах, завдяки чому він є універсальним інструментом для картографування параметрів ґрунту.

До переваг використання Topsoil Mapper відносяться зниження витрати палива, що означає економію коштів, а також ресурсозберігаюча технологія обробки ґрунту.Радимо почитати