Новини

Claas представив систему обмотки плівкою Coatex

27 Березня 2018 95

Claas_Coatex
Система обмотки плівкою Coatex від Claas
topagrar.com

Компанія Claas запропонувала нову систему для обмотки рулонів в камері прес–підбирача Rollant 455 Uniwrap. Замість звичайного обгортання сіткою, вперше круглі рулони також можуть бути обгорнуті плівкою.

Про це повідомляє topagrar.com.

Також існує швидка система перемикання між режимами пакування сіткою або плівкою без будь–якої складності в налаштуваннях. Ще однією функцією, включеною в стандартну комплектацію нового рулонного прес–підбирача, є пандус, який спрощує завантаження нових рулонів.

Як тільки рулон в камері досягне бажаного розміру, він автоматично обертається плівкою. На відміну від сітки, шари плівки виступають на кілька сантиметрів над бічними краями тюка. Це означає, що під час наступної упаковки тюка на пакувальному столику більше немає необхідності використовувати шість шарів упаковки, як це робиться зазвичай, тим самим здійснюється економія плівки.

Кількість шарів плівки вибирається за бажанням від 1,2 до 8 і легко регулюється водієм прямо в кабіні. Як правило, чим більш безпечні сховища, тим менше шарів плівки необхідно використовувати. Крім того, перевага пакування за допомогою плівки полягає в тому, що в рулон потрапляє менше кисню, який впливає на швидкість ферментації скошеного матеріалу.

Подача плівки і початок процесу обгортання відбуваються повністю автоматично. Ступінь розтягування плівки також може бути встановлений ​​на терміналі в кабіні. Claas рекомендує використовувати плівку Claas Coatex довжиною 2000 м, шириною 1,40 м і товщиною 17 мкм.

Для того щоб спростити процес завантаження нового рулону плівки або сітки в прес–підбирач, новий Rollant 455 Uniwrap має в стандартній комплектації складаний пандус для рулону, встановлений збоку. Це забезпечує швидке і просте завантаження рулонів, вагою до 50 кг, в машину.Радимо почитати