Новини

Kinze представив новий культиватор Mach Till

26 Березня 2018 108

Культиватор Mach Till від Kinze
Kinze-Mach-Till
static.agcanada.com

Компанія Kinze, презентувала новий швидкісний культиватор Mach Till. Восени 2018 року в портфоліо компанії вже буде доступно три типи обладнання.

Про це повідомляє grainews.ca.

«Тепер фермери матимуть змогу отримати три типи обладнання виробництва Kinze, що матимуть однаковий стандарт якості», — повідомила президент та головний маркетолог компанії Сьюзан Вітч.

Компанія Degelman Industries з Саскачевану надала дозвіл на використання конструкції їхніх Pro-Till компанії Kinze, яка буде виготовляти і продавати свою версію під назвою Mach Till. Агрегат матиме на вибір чотири робочі ширини.

«Ми постійно оцінюємо можливості на ринку для нових продуктів, які б чудово підходили Kinze. Лінійка Mach Till дозволяє нам підсилити наш і без того сильний бренд та мати постійний доступ до зростаючого сегменту дискових культиваторів високої швидкості з перевіреним продуктом», — відзначила Вітч.

Лінійка Mach Till доступна з робочою швидкістю 13-19 км/год та може використовуватися як для глибокого обробітку, так і поверхневої передпосівної підготовки. Новинка буде доступна через всіх північно–американських дилерів Kinze, поставки стартують з осені цього року.Радимо почитати