Новини

Versatile представив новий дисковий культиватор Fury

26 Березня 2018 96

Versatile_Fury
Дисковий культиватор Versatile Fury
static.agcanada.com

Компанія Versatile презентувала новий швидкісний дисковий культиватор Fury, який доповнить лінійку агрегатів для вертикального обробітку. Компанія представила новинку у січні на виставці Manitoba Ag Days у Брендоні.

Про це повідомляє grainews.ca

«Багато користувачів не бажають працювати на швидкості 7,2–8 км/год, на якій працюють традиційні тандемні дискові культиватори. Їм просто потрібний більш продуктивний інструмент, який буде працювати на більшій швидкості. Fury — це швидкісний компактний дисковий культиватор. Він обробляє багато ґрунту, багато залишків. Він працює на глибину 6,4–12,7 см. Він оброблятиме залишки та може працювати на швидкості 13–16 км/год», — пояснює менеджер з маркетингу продуктів для обробітку та посіву Тревор Джубінвіль.

Fury має два ряди незалежних дисків, за якими розташований ущільнювач ґрунту, який залишає за собою рівну поверхню, менш схильну до ерозії. Новинка доступна з робочою шириною 7,6 м, 9 м, 10,6 м та 12 м, в складеному стані займає всього 3,7 м в ширину та 4 м у висоту для зручного транспортування. Він може рухатися з боку в бік та вперед–назад для кращого слідування рельєфу ґрунту.

Також на вибір доступні леза різного розміру. Базове лезо має майже 60 см та чотирьохгвинтову ступицю колеса. Є леза 56 см, 61 см та 66 см. З лезами 56 см та більше йде шестигвинтова ступиця колеса з важчими підшипниками. Крім того, пропонуються три різні варіанти кінцевого кріплення ззаду. Модель Fury має плаваючу раму, що дозволяє рухатися вперед–назад. А крила згинаються з боку в бік для кращого руху по горбистій місцевості.

Агрегат буде доступний в обмеженій кількості навесні 2018 року. Fury також буде випускатися під брендом Farm King як HS8500.Радимо почитати