Новини

Кусто Агро Фармінг витратить близько $800 тис на нову сільгосптехніку

26 Березня 2018 173

Amazone_ZG-B_8200
Розкидач добрив Amazone ZG-B 8200
Amazone

Компанія «Кусто Агро Фармінг» планує вкласти близько $800 тис в придбання нової сільгосптехніки.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема будуть придбані: два культиватори Case Tiger Mate, культиватор міжрядного обробітку з одночасним внесенням мінеральних добрив і автоматичним підрулюванням самого культиватора, два трактори John Deere, сівалка Kinze з додатковим обладнанням загальною вартістю з усім підключенням близько 200 тисяч доларів, причепи, жатки соняшникові.

«Щороку ми оновлюємо та розширюємо свій технічний арсенал. Підприємство немале, тому повністю за одне міжсезоння оновити весь парк техніки ми не можемо. Але поступово розширяємось», — повідомив директор підприємства Володимир Сірий.

Вже придбаний розкидач добрив Amazone ZG-B 8200.

Придбання всього комплексу зазначеної техніки здійсниться до липня 2018 року.

Парк сільськогосподарської техніки базується на одному підприємстві — «Сервісагротех» у селі Байківка Вінницької області. Там же розташовані склади запасних частин і набір сервісного обладнання.

Все нове обладнання, що закуповується, оснащене сучасними системами точного землеробства, і для управління та обслуговування такої техніки необхідно, щоб механізатори мали належну підготовку. Тому компанія «Кусто Агро» щорічно проводить навчання менеджерів полів, інженерного складу та механізаторів. Окрім цього, в минулому році започаткована практика відрядження співробітників на підвищення кваліфікації за кордон.

«Ми пішли на це, бо техніка дорога. Трактор коштує 200–250 $ тис. І посадити туди оператора, який не розуміється на ньому, занадто ризиковано. Сучасна техніка може бути оснащена кількома комп’ютерами: один для трактора, а інші для причіпного обладнання, сівалки, обприскувачі. Людина повинна орієнтуватись і розумітись на техніці, щоб вона адекватно працювала, а не простоювала. Така у нас зараз стратегія», — зазначив директор «Кусто Агро Фармінг».

Для довідки: Група «Кусто Агро» є частиною міжнародного холдингу Kusto Group та була заснована для побудови вертикально–інтегрованої компанії в області аграрного сектора України. Бізнес «Кусто Агро» — це виробництво і реалізація продукції рослинництва з високою доданою вартістю за рахунок інноваційних бізнес–концепцій за напрямками: рослинництво, елеватори, транспортні послуги та трейдинг.Радимо почитати