Новини

Scania презентувала в Україні вантажівки 5 покоління

23 Березня 2018 220

Scania_R_S
Вантажівки Scania R та S серії 5 покоління
scania.com

В Україні офіційно представили вантажівки Scania 5-го покоління. Презентація відбулась 23 березня.

Про це повідомляє auto.ria.com.

На розробку нової лінійки вантажівок інженери витратили біля 10 років, вклали близько 20 млрд шведських крон та проїхали більше 10 млн км випробувальних рейсів.

На презентації були присутні генеральний директор «Сканія Україна» Хокан Юде, старший віце–президент Scania CV Стефано Федел та головний дизайнер шведського автогіганту Крістофер Хансен.

В Західній Європі презентація цієї лінійки вантажівок відбулась ще в 2016 р. Тягачі Scania 5 раз отримували титул кращої вантажівки року, а в 2017 році цей титул отримали вже нові моделі.

Інженери створюючи нову лінійку переглянули та змінили алгоритм роботи трансмісії, покращили аеродинамічні характеристики, і, як наслідок, зменшили споживання пального на 5%.

Саме на цьому поколінні вантажівок дебютував новий 13–літровий турбодизельний двигун, що розвиває потужність в 500 к.с.

Продажі нових вантажівок Scania в Україні вже стартували. На сьогодні замовлення вже оформили 12 українських компаній, які за 8–12 тижнів мають отримати свої автівки. Представники компанії повідомили, що пізніше планується проведення регіональних презентацій, на яких нові вантажівки вже покажуть клієнтам.

Нагадаємо, що пропозиції на придбання тягачів Scania можна переглянути в нашій базі оголошень на Traktorist.ua.Радимо почитати