Новини

У Києві пройде масштабна виставка білоруських виробників Made in Belarus. Київ

23 Березня 2018 184

Made_in_Belarus_Kyiv
Made in Belarus. Київ
energobelarus.by

З 10 по 14 квітня в Києві пройде виставка білоруських виробників «Made in Belarus. Київ». Подія обіцяє бути наймасштабнішим та очікуваним виставковим заходом Республіки Білорусь в Україні, повідомляє прес–служба організаторів виставки.

У київському "МВЦ" будуть представлені провідні білоруські бренди в сферах машинобудування і нафтохімії, транспорту і логістики, сільського господарства і продуктів харчування, деревообробки і будівельних матеріалів, легкої промисловості, медицини та фармацевтики, інформаційних технологій, туризму.

Відвідувачі виставки «Made in Belarus. Київ» зможуть ознайомитися з продукцією білоруських компаній–флагманів в сфері машинобудування і промислового устаткування. Свою продукцію представлять великий виробник стартерів і генераторів для двигунів автомобілів, автобусів, сільськогосподарської техніки та спецтехніки ВАТ «БАТЕ» і світовий виробник кар'єрної техніки ВАТ «БелАЗ».

ГТВ, поліефірні волокна і нитки, азотні і фосфорні добрива, скловолокно та поліетилен високого тиску продемонструють ВАТ «Беларусьрезінотехніка» і один з найбільших промислових комплексів Республіки Білорусь — концерн «Белнефтехим».

«Взаємний товарообіг України і Білорусі зростає. Наші переваги — ціна, надійність і якість. Потенціал великий, і гріх не скористатися цим. Думаю, що в 2019 році ми повинні вийти на $ 8 млрд товарообігу», — зазначив заступник прем'єр–міністра Білорусі Володимир Семашко.

Організатором виставки «Made in Belarus. Київ» виступає Білоруська торгово–промислова палата, виставковим оператором — унітарне підприємство «Белінтерекспо». Виставка організовується за підтримки Посольства Республіки Білорусь в Україні та Торгово–промислової палати України.Радимо почитати