Новини

Topcon презентував нову консоль управління X23

23 Березня 2018 77

X23_Topcon_Agriculture
X23 Topcon Agriculture
http://irishtractor.ie

Модель X23 від Topcon Agriculture доповнює існуючу серію X, має 8,4–дюймовий сенсорний екран з яскравим дисплеєм з чудовою видимістю навіть під прямими сонячними променями.

Про це повідомляє profi.com

Як і на ширших моделях цієї серії, у консолі X23 використовується програмне забезпечення Horizon — проста у використанні операційна система, яка дозволяє оператору створювати персоналізовані користувацькі екрани. Систему можна встановити на ряд сільськогосподарського обладнання, включаючи всі бренди тракторів, обприскувачів та комбайнів. У стандартній конфігурації X23 має ручне керування, яке можна розблокувати для автоматичного кермування та автоматичного управління внесенням добрив, секціями та змінними нормами внесення. Консоль також можна налаштувати на роботу зі всіма ISOBUS–сумісними машинами та обладнанням.

«Х23 — це ідеальний базовий продукт для фермерів, яким потрібна система для точного землеробства, за допомогою якої можна буде управляти рядом обладнання, а також для тих, хто бажає збільшити прибуток від своїх інвестицій», —  пояснив директор дилера Topcon у Великобританії LH Agro Річард Рід.Радимо почитати