Новини

Horsch в 2017 році заробив € 356 млн

23 Березня 2018 220

Agritechnica_2017_Horsch
Стенд Horsch на Agritechnica 2017
Traktorist.ua

Німецький ведучій виробник посівної та ґрунтообробної техніки Horsch Maschinen GmbH  планує масштабне розширення матеріально–технічної бази України. Компанія вважає Україну одним з найбільших та перспективніших ринків для зернової техніки.

Про це повідомив topagrar.com.

У 2017 році компанія збільшила свій обіг на 19% до € 356 млн. Такий показник є новим рекордом компанії, та став можливим завдяки створення інноваційних рішень для обробки ґрунту, посівів, захисту рослин та внутрішньогосподарської логістики. Насьогодні компанія є одним з самих швидкозростаючих та успішних брендів в галузі сільськогосподарського обладнання.

За підсумками 2017 року експортна доля Horsch склала 80%, з який 53 % припадає на країни Східної Європи, серед яких безумовним лідером є Україна, 20% — країни Західної Європи, та 7 % на інші країни. Обсяги продажів в Німеччині також зросли на 20 %. Разом з тим активно зростає попит в Азіатських та Латиноамериканських країнах.

Компанія вже відкрила виробничі потужності в Китаї та Бразилії, розширила наявні на німецьких підприємствах, та планує вдвічі збільшити виробництво обприскувачів до кінця року.

На черзі стоїть масштабне розширення матеріально–технічної бази Horsch в Україні.

Завдяки налагодженій сервісній підтримці клієнти Horsch завжди отримують своєчасний та надійний технічний супровід. Широкий набір опцій дозволяє пропонувати клієнтам індивідуальні конфігурації машин для конкретних особливостей кожного господарства.   Радимо почитати