Новини

Valtra переходить на відновлюване дизельне паливо

22 Березня 2018 102

Neste_MY_Renewable_Diesel
Neste MY Renewable Diesel
truckinginfo.com

Valtra переходить на заправку своїх тракторів відновлюваним паливом.

Про це повідомив офіційний сайт Neste.

Valtra стала першим світовим виробником тракторів, який перейшов на заправку всіх нових машин дизельним паливом Neste MY Renewable Diesel, яке отримують з відновлюваної сировини. Таке рішення дає змогу щорічно заміняти 700 000 л природного дизельного палива на відновлюване, не змінюючи встановлені двигуни.

З березня 2018 року всі трактори збірки заводу Valtra в Суолхаті, Фінляндія, та задіяні на заводі вилочні навантажувачі, будуть заправляти відновлюваним паливом.

«Екологічні цінності і навколишнє середовище важливі для клієнтів Valtra. Наші клієнти постійно прагнуть зробити кращий вибір, і вони обов'язково приймуть наше оновлення. Питання, пов’язані з навколишнім середовищем та кліматом, особливо такі як паливо, знаходяться в пріоритеті Valtra», — наголошує директор з маркетингу Valtra Мікко Лехікоінен.

Це паливо виробляється тільки з відновлюваних відходів та залишків, що дозволяє зменшити викиди парникових газів на 90% в порівнянні з природним дизельним паливом. Такий ефект порівняний з роботою трактора, який не дає викидів протягом 46 тис. год. роботи, або якщо з доріг зникне 560 автомобілів на цілий рік.

Відновлюване дизельне паливо відноситься до класу «гідрована рослинна олія» (HVO; Hydrotreated Vegetable Oil), і його не варто плутати з традиційним біодизелем (метилові ефіри жирних кислот, FAME)Радимо почитати