Новини

Lemken випустив інформаційний онлайн–додаток Leonis

22 Березня 2018 115

LEMKEN_Leonis
Додаток Lemken Leonis
deloonwerker.be

Lemken запустив онлайн–інформаційну платформу Leonis. На домашній сторінці порталу клієнти можуть знайти інструкції, списки деталей, фотографії, фільми, брошури, та інші матеріали,які можна оглянути онлайн або завантажити.

Про це повідомляє deloonwerker.be.

Щоб підвищувати рівень сервісу та всебічного обслуговування техніки, виробник пропонує інформаційний онлайн–портал по всьому світу. Розробка має різні варіанти вибору, фільтрації та функції пошуку.

Окремо створоено інформаційний розділ для дилерів, користуючись яким вони отримують доступ до керівництва по збірці техніки, обслуговування, картотек інструментів, інформаційних бюлетнів про технічні розробки та навчальних документів.

Відтепер дилери після продажу техніки будуть мати доступ до найсвіжішої інформації про її діагностику та особливості. Вони матимуть змогу вирішувати питання технічного обслуговування задопомогою функції пошуку, вводячи код помилки, який буде видавати електронна система управління машиною. Разом з тим, розробники продовжують працювати над оптимізацією та розширенням сервісу.

Система онлайн–платформи Leonis доступна англійською, німецькою, французькою та російською мовами.Радимо почитати