Новини

JCB презентував новий 3–літровий двигун

21 Березня 2018 100

JCB_Dieselmax_430
Двигун JCB Dieselmax 430
deloonwerker.be

JCB Power Systems показав новий двигун, який відповідає стандартам Stage V.

Про це повідомляє deloonwerker.be.

Станом на 1 січня 2019 року пропонуються двигуни до 56 кВт та більше 130 кВт, а за рік потужністю від 56 до 129 кВт.

Для того, щоб відповідати жорстким екологічним стандартам, включаючи викиди використаних дрібних частинок, JCB використовує комбінацію технологій, таких як каталізатори окислення дизельного палива (DOC), інтегрований фільтр сажі (DPF) і селективне каталітичне відновлення (SCR).

Нові двигуни JCB Stage V розроблені таким чином, щоб вони підходили під існуючі витяжки, тому редизайн машин не потрібен.

3–літровий JCB Dieselmax 430 продовжує давати потужність 74 к.с. і має крутний момент 410 Нм. Двигун обладнаний турбонаддувом з компактним фільтром DOC та фільтром для частинок, що відповідає Stage V. Крім того, він обладнаний системою автоматичної зупинки та інтервалом обслуговування 1000 операційних годин.

Як стверджують представники компанії, двигун JCB 430 Dieselmax виведе продуктивність і екологічність на абсолютно новий рівень. Однією з найбільш вражаючих характеристик цієї установки є її витрата палива — тепер вона буде споживати на 8% менше «солярки» ніж попередня 4,4–літрова модель двигуна, хоча вже й вона завоювала популярність. Крім того, завдяки використанню надсучасних матеріалів і застосування нових технологій, двигун JCB 430 Dieselmax став важити на 30% менше.

Читати по темі: Еволюція та революція: історія успіху JCBРадимо почитати