Новини

Роботизовані бджоли зможуть врятувати світове сільське господарство

21 Березня 2018 136

RoboBees
RoboBees
cdn-st

Walmart подав патент на роботизовану бжолу, яка зможе запилювати культури як і справжні бджоли.

Про це повідомляє kurkul.com.

Інші організації також розробляють безпілотники запилення, щоб допомогти компенсувати скорочення популяцій бджіл. Так, дослідники з Гарвардського університету представили перший RoboBees ще в 2013 році.

Дослідники вважають, що ці RoboBees незабаром можуть штучно запилювати поля сільськогосподарських культур — це прогрес, який допоможе компенсувати щорічні втрати бджіл за останні два десятиліття. Разом з тим варто відзначити, що в 2017 році рівень смертності комах знизився в порівнянні з 2016 роком. Хоча бджоли Гарварда можуть робити кілька трюків, вони все ще не можуть дистанційно контролюватися. Однак роботизовані бджоли, описані в патенті Walmart, матимуть таку можливість поряд з можливістю автоматичного виявлення пилку.

Технічна назва такої розробки — безпілотні літальні апарати. Автономні роботизовані бджоли будуть переносити пилок з однієї рослини на іншу, використовуючи датчики і камери для виявлення місць посівів.

В останні роки вчені були стурбовані фактом зниження популяції бджіл та шукали рішення для її відновлення. Бджоли запилюють майже третину їжі, яку ми їмо, але темпи смертності поплуяцій мають безпрецедентний характер, в основному через явище, зване розладом колапсу колонії.Радимо почитати