Новини

ХАРП вдвічі збільшив гарантію на підшипники

21 Березня 2018 98

HARP
Підшипники ХАРП
harp.ua

Харківський підшипниковий завод з квітня 2018 року збільшує до 2 років гарантійний термін зберігання підшипників.

Про це повідомляє прес-служба ХАРП.

Гарантійні зміни стосуються підшипників кулькової та роликової груп для сільськогосподарської, автомобільної та загально галузей (Harp, Harp agro і Harp auto). Завод гарантує збереження всіх споживчих властивостей і експлуатаційних показників продукції, що випускається.

«ХАРП постійно працює над поліпшенням споживчих властивостей продукції, що випускається. Це дозволяє нам збільшити гарантійний термін зберігання підшипників до 24 місяців. Дане рішення засноване на позитивній динаміці збереження експлуатаційних показників продуктів, отриманих за останні роки з ринку», — інформує генеральний директор ХАРП Володимир Коханов.

В процесі виробництва підшипники Harp проходять повний комплекс перевірки якості виробів, що включає контроль понад 50 параметрів. Крім того, кожен матеріал, що надходить для основного виробництва, проходить вхідний контроль і цикл необхідних випробувань.

У кулькових підшипниках використовується тільки надчиста сталь зі зменшеною часткою вмісту кисню, що збільшує термін служби підшипника і скорочує втомні руйнування. Крім цього, підшипники проходять суперфінішну обробку всіх робочих поверхонь — це зменшує нагрів підшипників, покращує шумові і віброакустичні характеристики, а також збільшує їх довговічність.Радимо почитати