Новини

Case IH впроваджує систему обміну даними з клієнтами

21 Березня 2018 31

The_Climate_Corporation_Case_IH
Спільний логотип Case IH та The Climate Corporation
agro-business.com.ua

Case IH та The Climate Corporation увійшли в партнерство заради двостороннього обміну даними щоб допомогти аграріям з відображенням агротехнічних даних та технологіями прийняття рішень.

Про це повідомляє a7d.com.ua.

Відтепер клієнти Case IH матимуть змогу в режимі реального часу безперебійно обмінюватись детальними даними техніки з компанією The Climate з метою підвищення продуктивності та ефективності польових робіт.

Компанія Case IH забезпечить клієнтам встановлення двостороннього з’єднання між платформою точного землеробства AFS Connect та цифровою агроплатформою Climate Fieldvie від Climate Corporation.

«Дана угода поглиблює інтеграцію систем точного землеробства в сільське господарство для клієнтів компанії Case IH. Завдяки такому партнерству Case IH зможе надати найкращі інструменти для прийняття рішень та підтримки на основі візуалізації агротехнічних даних та робочих параметрів техніки. Доступ до такої інформації протягом посівного сезону підвищить продуктивність та прибутковість бізнесу наших клієнтів. Вже більше 20 років системи точного землеробства AFS базуються на принципі відкритої архітектури задля спрощення польових робіт та забезпечення гнучкого обміну і користування даними. Ми раді продовжити взятий курс завдяки еволюційним рішенням, прийнятим з метою задоволення потреб наших клієнтів», — відзначив президент компанії Case IH  Андреас Клаузер.

Така інтеграція дозволяє створити один із найоб’ємніших  масивів даних з усіх існуючих на сьогоднішній день. Такий рівень обміну даними в реальному часі дозволить агробізнесу здійснювати високоточне налаштування та керування робочими операціями в польових умовах, аби ще більше підвищити продуктивність та ефективність експлуатації наявного парку сільськогосподарської техніки.

Клієнти, які використовують  систему Climate Fieldvie, пропоновану через мережу дилерських представництв Case IH, можуть очікувати на появу додаткового функціоналу для їх додатку Climate Fieldvie Cab протягом 2018 року.Радимо почитати