Новини

Kuhn презентував гібрид видувача соломи та розкидача кормів

20 Березня 2018 221

Kuhn_Primor_4260_M_Cut_control
Kuhn Primor 4260 M Cut control
kuhn.com

Новий видувач соломи та розкидач кормів Kuhn Primor 4260 M Сut control оснащений есклюзивною запатентованою системою подрібнення.

Про це повідомляє офіційний сайт Kuhn.

Дана модель є незамінним інструментом у тваринницьких господарствах, обладнаних стійлами і загонами, на фермах змішаної спеціалізації, а також у господарствах, де потрібне приготування грубих кормів на премікс для заощадження часу на подрібненні і змішуванні. Тепер можна використовувати одне і теж обладнання для укладання дрібної (для стійла) і довгої фракції (для підстилки), і, в той же час, зберегти можливість роздачі грубих кормів (таких, як сінаж).

Основний наголос при розробці машини було зроблено на універсальності: щоденна експлуатація, що не вимагає заміни робочих органів, а відтак і тривалого регулювання.

Оператор машини безпосередньо з робочого місця може налаштувати два гідравлічні ножі, які регулюють довжину різання до 4 см. У піднятому положенні лопаті між ножами за рахунок вентилятора та відцентрованих cил забезпечують видування стеблової. Таким чином забезечується робота як з, так і без подрібнення маси.

Лопаті в кількості 8 штук обладнані 5–6 ножами (всього 44 ножі), що розташовані в шаховому порядку. Швидкість обертання турбінного колеса сягає 50 м/с, що забезпечує рівний та гладкий зріз. Видування стеблової маси сягає 17 м, подрібненої соломи до 9 м.

Ємність бункера Kuhn Primor 4260 M Cut control становить 4,2 куб.м, що дозволяє завантажувати тюки розміром до 2,70 м або 2 рулони діаметром 2,00 м. Нестандартна ширина бункера 1,65 м дозволяє використовувати тюки різної ширини до 1,50 м. Процес завантаження полегшений завдяки наявності отвору в задній частині бункера.Радимо почитати