Новини

Steqcan представив систему швидкого підключення для колісних навантажувачів

20 Березня 2018 77

Steqcan
Steqcan
equipmentjournal.com

Нова система швидкого підключення від Steqcan довзовляє за декілька хвилин змінювати обладнання безпосередньо на рамі навантажувача.

Про це повідомляє equipmentjournal.com.

Унікальна технологія виробництва канадської компанії з Вестміту перетворює колісний навантажувач на просту у використанні багатофункціональну машину.

Обладнання, яке працює з системою швидкого підключення — прямий компактний снігоочисник, міні-самоскид, міні-екскаватор зі зворотною лопатою, трьохточкова передня зчіпка, вилковий навантажувач та стандартна стріла навантажувача.

Система швидкого підключення від’єднує стрілу та дозволяє користувачеві встановлювати обладнання прямо на раму навантажувача. Система може бути відключена за пару хвилин однією людиною.

Steqcan розробила систему швидкого підключення для навантажувачів Giant з діапазоном потужності 33-45 к.с., це машини шириною від 92 см до 135 см та класом вантажопідйомності від 1500 кг до 3500 кг.

Ця система була презентована цього року, а розроблена осінню 2017-го для лінійки колісних навантажувачів Steqcan Giant для більшої ергономічності й універсальності цих машин.

«Ми прагнемо покращити робочий ландшафт для компактних навантажувачів. Від’єднавши стрілу, користувач вже не обмежений роботою стріли та простором. Це забезпечує кращий розподіл ваги, підйомну силу, видимість і функціональність багатьох інструментів», — говорить розробник системи швидкого підключення Джон Ступ.

В компанії говорять, що ця система є ідеальною для муніципалітетів і спеціалістів з ландшафту. При розміщенні, наприклад, на компактному колісному навантажувачі Giant D332SWT, ця система може працювати на машині з мінімальною шириною 92 см та рухатися на швидкості 19 км/год.

Компанія була заснована у січні 2013 року і наразі обслуговує канадський ринок, маючи в своєму асортименті сільськогосподарські, ландшафтні, муніципальні та промислові продукти, зокрема  колісні навантажувачі Giant, бренди Tulip та Peecon. Також компанія розробляє власну лінійку комерційних ковшів та обладнання.Радимо почитати