Новини

На Полтавщині діє банда тракторних шахраїв

20 Березня 2018 772

Shahraystvo
Скріншот оголошення про продаж трактора
archive.is

Шахраї з полтавської фірми «Чегринець» обдурили на продажу трактора мешканців Сумщини та Буковини.

Про це повідомляє poltava.to.

Сумчанин Сергій особисто поїхав до Полтави за трактором «Беларус МПУ-320». «Менеджер Альона» переконала покупця, що без передоплати трактор він не отримає. Довірливий Сергій спочатку перерахував 73 тис. грн на рахунок ТОВ «Велес Авто», а вже потім дізнався, що трактор знаходиться в м. Харків, і того ж дня буде доставлений Сергію. Але ні того дня, ні наступного, ні через тиждень трактор не приїжджав. Тоді Сергій знову відправився до Полтави, за адресою вул. Європейська, 110, проте там нікого не було, а менеджер повідомила, що вже там не працює. Примітно, що біля офісу Сергій зустрів ще одного покупця, який також приїхав придбавати трактор.

«Я попередив його, щоб він не заходив туди і розповів про свою історію. Також я звернувся до Октябрського райвідділу поліції, але там відповіли, що вони не приймають заяви по цивільно–правовим відносинам», — розказав потерпілий.

Доки поліція півтора місяці працювала над розшуком тракторних шахраїв з відомою адресою, номерами телефонів та банківськими реквізитами, вони не зупиняли свою комбінаторську діяльність.

Наступною жертвою тих же аферистів став Чернівчанин Микола. Задля зустрічі з бажаним трактором Микола подолав потягом чималий шлях від Чернівців до Полтави.

«Приїхав до Полтави вранці 15 березня. Зайшов за вказаною адресою. Мене зустріла жінка із довгим каштановим волоссям. Сказала, що трактор є в наявності, але він знаходиться за 120 км звідси. Попросила внести передоплату — 25 тис грн. Я сказав, що це забагато. Вона наполягла на передоплаті і дала рахунок для оплати в ПриватБанку. Я заплатив, взяв підписаний договір і ввечері поїхав до Чернівців. Чекав 3 дні, все вірив, що отримаю товар, заяву в поліцію ще не писав. Дуже шкодую, адже маю 2 га землі свого господарства, ми 5 років із дружиною відкладали гроші на цей трактор», — розповів свою історію Микола.

З якого міста буде наступний ошуканий покупець — невідомо, але будемо сподіватись, що протизаконна діяльність шахраїв буде припинена.Радимо почитати