Новини

Maschio Gaspardo презентував розкидач добрив Primo

19 Березня 2018 178

Primo_Maschio_Gaspardo
Primo від Maschio Gaspardo
lectura.press

Розкидач добрив Primo від Maschio Gaspardo з місткістю від 1800 до 3100 л. доступний у двох виконаннях: механічному з гідравлічним регулюванням (M–ML), або електричному (E) який дозволяє коригувати дозу добрив.

Про це повідомляє farm-connexion.com.

Версія Е має систему управління з двома гідравлічними циліндрами у кабіні, а система розподілу може бути пов’язана з електричною системою зважування, що працює в три етапи та надає переваги використання системи точного землеробства.

Доза об’єму добрив забезпечується двома пастками з люками — перша регулює відкриття/закриття, а друга ширину затвору в залежності від дози, яка має бути внесена, та закривається під час маневрів. Крім того другий люк дає можливість оператору регулювати точку внесення в залежності від характеристик самого добрива.

Мішалка у вигляді павутиння під час обертання направляє добриво на диски, швидкість оберту яких регулюється щоб не пошкодити саме добриво та його властивості.

Завдяки партнерству з Університетом Падуї, Італія, в напрямку розробки програмного забезпечення, модель Primo також доступна в версії Isobus. За допомогою дисплею доступна функція зважування, калібровки, відкриття та закриття люків, регулювання швидкості потоку та розподіл добрив. Розкидач добрив Primo від Maschio Gaspardo доступний з шириною від 12 до 18 м, від 24 до 36 м та від 36 до 48 м.Радимо почитати