Новини

Трактор-треш: трактор за викликом, зіткнення екскаватора і електрички, крадіжка трактора

16 Березня 2018 200

ТрешНовини за тиждень
ТрешНовини за тиждень
Traktorist.ua

Майбутнє вже не те, що поряд, воно настільки близько, що ось воно вже зараз. Подивіться на сьогоднішню дату — сьогодні майбутнє. Ілон Маск запускає автомобілі в космос, а в Нігерії можна замовити трактор за такою ж технологією, як і таксі Uber. Хоча майбутнє не скрізь.

«Сьогодні в завтрашній день не всі можуть дивитися. Вірніше, дивитися можуть не тільки лиш всі, мало хто може це робити», — як казав філософ нашого часу Віталій Кличко.

Ось так в сусідній від нас країні трактор зіткнувся з електричкою. А в той час, коли в Україні крадуть трактор John Deere, там крадуть старенькі МТЗ. Про все це у нашому новому випуску ТракторТреш.

«Алло, HelloTractor? Можна замовити трактор? Їхати будемо з одного кінця поля в інший і так кілька разів»

Можливо саме такої розмови і ніколи не відбудеться, але її суть вже втілюється в Нігерії. Американець придумав послугу HelloTractor, яка буде діяти подібно таксі Uber, повідомляє brookings.edu.

У Нігерії на 100 км² лише 50 тракторів. Фермери не можуть дозволити собі техніку через її високу вартість. Маючи трактор, їх продуктивність виросла б у 20-40 разів, але доводиться обробляти землю вручну. Допомогти африканським селянам вирішив американець Джехієл Олівер, який приїхав до чорного континенту для реалізації соціального підприємства. Він розробив послугу, яка дозволяє фермерам відправляти запит на використання трактора, планувати та оплачувати його послуги через SMS та мобільні гроші. Членами HelloTractor можуть стати довколишні власники сільгосптехніки.

Повідомляється, що двоколісні трактори, як у нас їх називають — мотоблоки, обладнуються антенами GPS, які приймають сигнал і передають дані.

Послугу тестують з 2014 р. і за цей час вона показала, що використання таких тракторів підвищує продуктивність у 40 разів, за 8 годин виконується робота, яку б фермери виконували вручну, а прибутковість збільшується на 200%.

У цьому році HelloTractor у якості пілотного проекту запустили в Кенії. Можна сказати, що в Україні аграрії можуть собі дозволити купити трактор, не те, що мотоблок, але серед маленьких сіл, серед невеликих господарств така послуга теж би зазнала успіху у нашій країні.

Як тобі таке, Ілон Маск?

Тракторист зорює поле в Нігерії
Тракторист зорює поле в Нігерії

Через зіткнення з електричкою трактор заблокував автомобільний рух і рух поїздів

Під Москвою трактор зіткнувся з електричкою. У результаті цієї незвичайної дтп постраждав тракторист, повідомляє портал vesti.ru.

Аварія сталася із-за того, що поїзд зачепив плиту, яку перевозив трактор. У результаті удару перша колісна пара першого вагону зійшла з рейок. Зіткнення спричинило півгодинну затримку руху 15 поїздів.

Повідомляється, що були також пошкоджені дві опори шляхопроводу, що паралізувало автомобільний рух на цій ділянці дороги.

Після інциденту над місцем події не було помічено жодного пасажирського літака, очевидно їх рух змінили від біди подалі, хтозна на що ще здатен той трактор.

Пошкоджений вагон електрички після зіткнення з трактором
Пошкоджений вагон електрички після зіткнення з трактором

Тракторист «вкусив руку, яка годувала» — украв трактор з фірми, на якій працював

У Пензенській області працівник фермерського господарства викрав трактор МТЗ-80 у свого ж роботодавця, повідомляє penzasmi.ru.

Трактор зник з неохоронюваної незагородженої території фермерського господарства одного з сіл області. На спокусу піддався 33-річний працівник цієї фірми, якого раніше вже притягували до кримінальної відповідальності. Підозрюваний сам зізнався в скоєному.

Ось що буває, коли хочеш відігнати трактор, щоб злити солярку, і прокидається дух авантюризму.

Трактор МТЗ-80
Трактор МТЗ-80Радимо почитати