Новини

Агропродервіс придбав 6 одиниць техніки John Deere

16 Березня 2018 165

Agroprodservis
Урочиста передача ключів до техніки John Deere
Facebook

Компанія «Агропродсервіс» придбала 6 одиниць сільгосптехніки John Deere у «Агросем». Директор «Агросем» Олексій Кулик та Генеральний директор «Джон Дір Україна» Пітер Заксе 15 березня в урочистій обстановці передали ключі новим власникам техніки.

Нові користувачі отримали чотири трактори (три з яких John Deere 6135B та один John Deere 8335R), самохідний обприскувач John Deere R4045 з шириною захвату 36 м, та кормозбиральний комбайн John Deere 8500. Всього, за весь період співпраці, «Агропродсервіс» отримав в користування 36 одиниць техніки John Deere.

Начальник Відділу Інноваційних технологій «Агросем» Роман Бица передав доступ до системи JD Link, що встановлена та активована на техніці на безкоштовній основі на період в 5 років. Під час передачі техніки відбулася демонстрація віддаленого доступу за допомогою системи JD Link.

«Сьогодні отримали ще 6 одиниць техніки John Deere від нашого партнера «Агросем». Як справедливо сказав директор Олексій Кулик, техніка, яку вони пропонують українським сільгоспвиробникам, це не лише метал. Це, в першу чергу, технологічні рішення, що роблять її унікальною. Ми ж цінуємо вчасність надання сервісу, бо переконалися в цьому на прикладі 36 одиниць техніки компанії John Deere, які вже роками використовуємо в себе на полях. І головне — маємо взаємну довіру, що дає добру основу для майбутньої тісної співпраці», — зазначила на свої офіційній сторінці в Facebook компанія «Агропродсервіс».Радимо почитати