Новини

JCB у пошуку 600 нових робітників

16 Березня 2018 101

JCB
Процес збірки техніки JCB
profi.com

Через безпрецедентне глобальне зростання попиту на обладнання JCB протягом наступних трьох місяців компанія створить 600 нових робочих місць, і вже 200 доступні прямо зараз. Через значну кількість замовлень компанія зі Стаффордширу вже сьогодні потребує 200 операторів, і ще 400 робітників — у наступні 12 тижнів. Про це повідомляє profi.com.

Глобальне зростання будівельного сектору привело до рекордного попиту на велику кількість продукції, яка виготовляється на заводах компанії JCB в Рочестері, Чідлі, Раглі, Фостоні та Дербіширі.

«Ми знаємо, що в таких великих містах, як Сток-он-Трент, Дербі та навколишніх поселеннях є люди з необхідними нам навичками, а взамін вони отримають чудову винагороду. Нам терміново потрібні спеціалісти з заводського зварювання та фарбувальники, а також оператори загальної збірки, компанія забезпечує навчання», — говорить головний операційний директор JCB Марк Тернер.

Крім 600 робочих місць на виробничій лінії, компанія пропонує більше 100 вакансій постійних робітників на інженерні та інші посади в Рочестері та інших містах Великобританії.Радимо почитати