Новини

Українські клієнти John Deere відвідали заводи компанії в Європі

15 Березня 2018 220

John_Deere
Під час екскурсії на завод John Deere
John Deere

John Deere організував для українських клієнтів екскурсійний тур на виробничі потужності компанії.

Fly in trip — так називалась поїздка, що мала на меті показати клієнтам всю виробничу лінійку продукції, а також налагодити з ними тісні виробничі стосунки. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Екскурсія тривала з 18 по 23 лютого та була розподілена на дві хвилі по 30 та 33 клієнти відповідно в кожній.

«Я в захваті від поїздки, все було організовано дуже змістовно та інформативно. Отриманий досвід та знання однозначно вплинуть на подальший вибір техніки — відтепер ми будемо звертати увагу виключно на John Deere», — поділилась враженнями директор підприємства «Агрогрупа Деметра» Ніна Зяблікова.

Українські екскурсанти в рамках туру відвідали тракторний завод John Deere в Мангеймі, завод по виготовленню кабін, європейський дистриб’юторський центр запасних запчастин в Брюкзалі, комбайновий завод в Цвайбрюкені, завод по виготовленню обприскувачів в Хорсті, та оглянули презентації на станціях з продукцією Harvesting Forum.

«Для мене ця екскурсія була дуже корисною. Одна справа коли менеджер з буклетом розповідає про переваги, а інше — на власні очі побачити весь процес збірки, виробництва, наживо та предметно ознайомитись з усіма деталями та особливостями техніки. Я тільки другий рік бачу комбайни так близько, не так давно в агробізнесі, але для мене дуже важливо мати надійного та відповідального партнера. «Агросем» (дилер John Deere — ред.) в цьому плані зразок. Вони відповідальні та працюють на перспективу», — наголосив учасник поїздки керівник «Агрофірми Бізнес–Вектор» Ярослав Надяк.

Керівник сільськогосподарського підприємства «ім. Б. Хмельницького» Наталія Черкас також озвучила лише позитивні враження та сподівання, що така поїздка буде не останньою. 

«У нашому господарстві вже є техніка від John Deere, і ми плануємо продовжувати розширювати наш техпарк цим брендом. Ми побачили багато новинок, склади з запчастинами, що в тому числі будуть надсилатись українському замовнику. На сьогодні для мене John Deere на першому місці», — резюмувала бесіду Наталія Черкас.

  Радимо почитати