Новини

Білоруські трактори на суму $ 48 млн поїдуть до Зімбабве

14 Березня 2018 86

SheymanMnangagva
Під час зустрічі В. Шеймана та Е. Мнангагви
herald.co.zw

За результатами проведених переговорів управляючого справами президента Білорусі Віктора Шеймана та президента Зімбабве Емерсона Мнангагви було досягнуто домовленостей та підписано контракти на $58 млн. Укладені угоди стосувались поставки білоруських тракторів на суму $48 млн та техніки для лісового господарства на на $15 млн.

Про це повідомляє
sputnik.by.

Також вже готується контракт на придбання білоруських добрив на суму приблизно $10 млн.

«Моя мета — торгівля на мільярд доларів між нашими країнами в найближчому майбутньому. Передбачається рекультивація земель та іригація посушливих районів, будівництво плотин, промислових підприємств, навіть недорогих будинків», — зазначив Віктор Шейман. Лише за підсумками 2017 року взаємний товарообіг між країнами вирос в 10 раз та перевищив $20 млн.

Разом з тим, з січня наступного року, Білорусь погодилась побудувати в Зімбабве найбільше підприємство по виробництву сонячної енергії. Співпраця між країнами планується по широкому спектру напрямків: видобування корисних копалин, створення мясомолочних переробних підприємств, енергетиці, вантажоперевезень та будівництві.Радимо почитати